آقای وکتور
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح انتخابات

طرح انتخابات شامل انواع طرح های لایه باز انتخابات مجلس: تراکت انتخاباتی، کارت ویزیت انتخاباتی، پوستر انتخاباتی بنر انتخاباتی در آقای وکتور🤩

دوازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس اسلامی در ایران امسال برگزار می شود و کاندید ها، نامزدان انتخاباتی همواره از فایل های تبلیغاتی استفاده می کنند.

طرح تبلیغاتی برای نمایندگان مجلس بسایر مهم و حیاطی می باشد،

به طوری که یک ماه قبل از انتخابات مجلس انقلاب اسلامی نمایندگان شروع به استخدام طراح می نمایند و علاقه خاصی به داشتن فایل اختصاصی دارند.

و گرافیستان جهت طراحی همین طرح های اختصاصی مبلغ هنگفتی را از نامزدان مجلس دریافت می نمایند.

از جمله فایل های اختصاصی که اکثر نماینده ها برای پروژه های تبلیغاتی خود استفاده می کنند می شود به:کارت ویزیت انتخاباتی، تراکت انتخاباتی، پوستر انتخاباتی، بنر انتخاباتی اشاره کرد.

کانون اگهی تبلیغاتی نیز ارائه خدمات چاپ و طراحی برای کاندیدای نمایندگان مجلس انجام می دهند اما طرح های آنها اختصاصی نبوده بلکه،

بلکه فایل لایه باز خریداری نموده و آن را شخصی سازی و ادیت کرده است آقای وکتور ارائه دهنده انواع فایل تبلیغاتی انتخاباتی می باشد.

طرح لایه باز انتخاباتی

طرح لایه باز انتخاباتی مهم ترین امر در تبلیغات برای انتخابات می باشد. فایل لایه باز طرحی است که از قبل طراحی شده است با جدید ترین مدرن ترین استاندارد های جهانی و شما می توانید به راحتی فایل های لایه باز را ادیت و شخصی سازی کنید.

فایل لایه باز انتخاباتی انواع مختلفی دارد که پرکاربرد ترین فایل های لایه باز تبلیغاتی جهت چاپ و پخش شهری کارت ویزیت انتخاباتی، تراکت انتخاباتی، پوستر انتخاباتی می باشد.

کارت ویزت انتخاباتی

کارت ویزیت انتخاباتی یکی از پرکاربرد ترین اجزای تبلیغات برای انتخابات می باشد کارت شما رساله شماست کارت تبلیغاتی انتخابات برای شما کاندیدای محترم مانند لگو برند شما می ماند.

 به طوری که همه افراد شما را با آن کارت می شناسند حال اگر این کارت از کیفیت بالایی برخوردار باشد یعنی جنسی که برای چاپ این کارت استفاده کردن لمینیت دورگرد باشد این کارت منحصر به فرد خاص می باشد.

اما نکته ای که اینجا حائز اهمیت هست اکثر نامزدان انتخاباتی کارتی بی کیفیت را انتخاب کرده و تیراژ چاپ آن را بالا می برند که کارت آنها پخش بشود اما امر تبلیغات به مجموعه آقای وکتور ثابت کرده است که فقط آنها را دور می ریزند و هزینه شما بر باد می رود.

اگر میخواهید در امر تبلیغات برای انتخابات به نتیجه برسید  با کارشناسان آقای وکتور در تماس باشید.

تراکت انتخاباتی

تراکت انتخاباتی یکی از برترین نوع تبلیغات که به طور سینه به سینه برای جذب مخاطب می باشد با پخش تراکت در شهر و چسباندن آن به دیوار می توان توجه مردم را به آن جلب نمود حال اگر در چاپ این تراکت از طرح انتخاباتی مناسبی استفاده شده باشد می تواند به صورت شدیدی جلب توجه کند.

تراکت در ابعاد مختلفی چاپ می شود اما بیشترین استفاده و سفارش برای چاپ این محصول  بر روی سایز a5  بوده که هم جمع جور تر و هم دارای خوانایی بیشتر می باشد.

اما شما می توانید این محصول را در نوع های مختلفی برای انتخابات چاپ کنید تا به همه منافع آن دسترسی داشته باشید.جهت دانلود طرح تراکت انتخاباتی می توانید به صفحه تراکت انتخاباتی مراجع نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]